Santorini | Grecja

ślub cywilny
ślub kościelny
ślub symboliczny
ślub konkordatowy

Taras I

Znajduje się w malowniczej miejscowości Imerovigli. Ten obszar słynie z niebieskich kopuł kaplic i żywych drzew bugenwilli. Taras może zaoferować restauracje, w których można zorganizować mniejsze i większe przyjęcia weselne. Pomieści do 40 gości.

W cenie tarasu wliczona jest altanka z tkaninami.

Po ceremonii za dodatkową opłatą możemy urządzić romantyczną kolację dla dwojga przy zachodzie słońca.

Taras II

To idealne miejsce na kameralne śluby. Znajduje się w rejonie Pyrgos i oferuje doskonały widok na kalderę. Może być idealnym wyborem dla Par bez gości, ponieważ jest bardzo mały i przytulny. Wielopoziomowa architektura doskonale nadaje się do kontynuowania sesji zdjęciowej po ceremonii, podczas gdy piękne dekoracyjne krzesła tarasu w stylu tropikalnym stały się miejscowym miejscem do zwiedzania i obowiązkowym miejscem do robienia zdjęć.

Taras III

Taras zlokalizowany jest w miejscowości Megalochori i jest nową lokalizacją na śluby cywilne i symboliczne. Na tarasie znajdują się tradycyjne cykladzkie wiatraki, a w jednym z nich znajduje się apartament dla nowożeńców.

Taras zapewnia wyjątkową prywatność, gdyż w odróżnieniu od innych, zlokalizowany jest na uboczu. Rozpościerają się z niego piękne widoki na wyspę. Na tarasie można zorganizować przyjęcie z gośćmi lub kolację dla dwojga.

Taras IV

Taras posiada wspaniały widok na kalderę Santorini. Zlokalizowany jest tuż nad portem Athinios. Jest to idealne miejsce na ekskluzywne przyjęcia.

Pomieści do 120 gości, a czas wynajęcia tarasu na ceremonię to 1,5h. Taras wyróżniają kamienne detale użyte jako element dodatkowy do jego wykończenia.

Taras V

Jeden z topowych tarasów na ślub. Luksusowe miejsce, które pomieści do 100 osób. Wynajęcie tarasu trwa 1,5h na ceremonię, dodatkowo można przedłużyć wynajęcie tarasu na organizację efektownego przyjęcia, które może się odbyć na zewnątrz lub wewnątrz obiektu.

Taras VI

Taras jest bardzo przestronny, zapewnia wyjątkowość, elegancję i niezapomniane wspomnienia. Pomieści do 80 gości. Taras wynajmowany jest na ceremonię, z możliwością użytku tarasu przez 2 godziny. Po ceremonii może zostać zorganizowane przyjęcie wewnątrz obiektu lub na zewnątrz. W cenie wynajęcia tarasu wliczona jest altanka z białymi tkaninami oraz krzesła typu chiavari.  

Taras VII

Taras zlokalizowany jest w regionie Pyrgos. Jest dużym tarasem, który pomieści nawet do 120 osób. Posiada własną restaurację na przyjęcia. Przestronny, z największą panoramą wyspy i wygodnym dojazdem. W cenie wynajęcia miejsca wliczona jest altanka udekorowana białymi tkaninami oraz białe krzesła chiavari dla gości.

Taras VIII

To jedno z najbardziej znanych i lubianych miejsc na przyjęcia weselne. Jej wyjątkowe położenie na wzniesieniu zapewnia panoramiczny widok na wyspę i zachód słońca. Na terenie restauracji znajduje się lądowisko dla helikopterów, którym Para może efektownie przybyć na ślub. Restauracja słynie z doskonałej obsługi i przestronnych sal z dźwiękoszczelnymi ścianami. To jedno z miejsc, w których można bawić się całą noc bez ograniczeń dźwiękowych. Pomieści do 150 gości.

Taras IX

Jest to idealne miejsce na kameralne śluby, gdyż taras pomieści maksymalnie do 24 gości. Posiada przepiękny i panoramiczny widok na kalderę, który szczególnie pięknie prezentuje się przy zachodzie słońca. Czas wynajęcia tarasu to 2 godziny. W cenie wliczone jest wynajęcie altanki ozdobionej tkaninami. Do użytku Pary i gości są dwie zewnętrzne sofy, które można wykorzystać do sesji zdjęciowej.

Taras X

Taras jest częścią hotelowej restauracji. Zapewnia on prywatność i piękne widoki. Zlokalizowany jest w Oia. Jest to bardzo mały taras, który pomieści maksymalnie do 10 gości. Czas wynajęcia na ceremonię to 1 godzina. Dekoracja tarasu jest dodatkowym elementem wycenianym indywidualnie.

Taras XI

Zlokalizowany w regionie Imerovigli. Oferuje piękny panoramiczny widok, najlepiej sprawdza się na śluby o wielkości do 30 gości. 

Ceremonia możliwa jest w godzinach popołudniowych. 

FAQ

Wideo

Zobacz wideo

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w.

Portfolio

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco