Opinie

5/5
5/5
DSC_5332
Bardzo polecamy firmę Dreamy Wedding – Wesele Za Granicą za pełen profesjonalizm, kontakt z Panią Angeliką o każdej porze dnia i każdy dzień tygodnia. Jak były momenty wielu nagłych nieplanowanych zmian to Pani Angelika stawała na wysokości zadania, aby wszystko się udało. I tak też było – ślub jak z bajki! Niesamowite przeżycie, warte każdej ceny.

KAJUS & DOMINIKA

SANTORINI
DSC_8947
Chcieliśmy bardzo podziękować za całą organizację. Dzięki Pani mogliśmy przeżyć najwspanialszy dzień naszego życia, tak jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Andromeda rozpieszczała nas pod każdym względem. Maria czuwała tutaj na miejscu nad wszystkim. Ogromne podziękowania również dla Julii, która sprawiła, że wyglądałam najpiękniej, czułam się wyjątkowo, fantastycznie i zjawiskowo. Wielkie podziękowania dla Olgi i Jej Męża za wspaniała możliwość sesji nie tylko w Imerovigli, ale również w Oia. Stopy bolały, temperatura była strasznie wysoka, ale było warto dla każdego ujęcia. Już nie możemy się doczekać zdjęć oraz filmu. 

Czynicie cuda tworząc tak piękne uroczystości w tak pięknych miejscach na świecie!!!
Ogromne dziękuje od nas… Szczęśliwej Pary Młodej !!!!


ANETA & AREK

SANTORINI
Rafal+Sylwia-67
                                                     Dziękujemy jeszcze raz, wszystko było na najwyższym poziomie i przekroczyło nasze oczekiwania! 

SYLWIA & RAFAŁ

POSITANO
Screenshot 2021-08-30 at 12.53.10

Z całego serca polecamy firmę Dreamy Wedding – Wesele Za Granicą! Nasz ślub odbył się 15 lipca 2021 na Santorini. Była to spontaniczna decyzja po odwołaniu ślubu i tradycyjnego wesele w Polsce, mieliśmy bardzo mało czasu na zorganizowanie ślubu za granicą, na szczęście trafiliśmy na firmę Dreamy Wedding. Dzięki Pani Angelice udało nam się spełnić nasze marzenie! W niecałe dwa miesiące Pani Angelika pomogła zorganizować ten wymarzony dzień! Zdecydowaliśmy się na wybór tej firmy, ponieważ mogliśmy liczyć na stały kontakt telefoniczny i mailowy z Panią Angeliką która była dla nas dostępna 24 h na dobę przez wszystkie dni tygodnia, co ważne doradzała, pomagała w wyborze usługodawców, inspirowała, rozwiewała wątpliwości przez co czuliśmy się pewnie i nie musieliśmy się o nic martwić. Pani Angelika pomogła nam w wyborze miejsca, usługodawców (nawet tort i bukiet, który wysłaliśmy jako nasza inspiracja były takie same jak na wysłanych zdjęciach). Nie musieliśmy również martwić się o szukanie zakwaterowania i lotów dla nas i naszej rodziny (dostaliśmy gotowe oferty z których wybraliśmy odpowiednią dla nas). Ostatecznie wszystko skończyło się tak jak sobie wymarzyliśmy, ślub był wyjątkowy, wszystko wyszło cudownie, zostało zorganizowane profesjonalnie. Jesteśmy pod wrażeniem pracy Pani Angeliki i firmy Dreamy Wedding! Dziękujemy za poświęcony czas i zorganizowanie tego ważnego wydarzenia dla nas w tak krótkim czasie! 

Pozdrawiamy ciepło Iga i Kamil

Iga & kamil

santoini
IZABELA & EDUARD

Gorąco polecam firmę Dreamy Wedding, która zorganizowała nasz wymarzony ślub na Santorini. Od pierwszego kontaktu telefonicznego, byłam pod wrażeniem Pani Angeliki, która jest bardzo ciepłym i pozytywnym człowiekiem. Ja wcześniej prowadziłam rozmowy o ślubie na Santorini z inną polską firmą, która okazała się być niekonkretna. Brak kontaktu telefonicznego i mailowego spowodował, iż postawiłam wszystko na jedną kartę albo zapomnieć o ślubie za granicą albo zmienić firmę. Wybrałam to drugie i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Angelika zajęła się profesjonalnie dosłownie wszystkim. Formalności, wybór kościoła wybór hotelu, wybór restauracji, wybór dekoracji, wybór makijażystki i fryzjerki, wybór fotografa i kamerzysty i inne.

Pani Angelika jest połączeniem dobroci i cierpliwości z wysoką kulturę osobistą i wysoką klasą. Co więcej, bez względu na święta czy dni wolne od pracy, zawsze był kontakt telefoniczny i mailowy z firmą. Czuliśmy się bezpiecznie, że wszystko idzie zgodnie z planem i tak było.

Nawet teraz, trzy miesiące od ślubu Pani Angelika prowadzi nasze rozmowy z firmą na Santorini, która nagrywała nasz ślub.
To jest firma która kieruje się dobrem klienta od samego początku do końca.

Bardzo Pani dziękujemy za zorganizowanie wymarzonego ślubu na Santorini. Pani jest BOSKA !!! Kochamy Panią.

Izabela & Eduard

SANTORINI
martajacek3

Razem z mężem chciałbym bardzo podziękować za ślub naszych marzeń! dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a przede wszystkim Pani Angelice, która okazała wiele cierpliwości, serduszka i pełnego profesjonalizmu! Wszystko wyszło idealnie! Kontakt non stop! Pani Angelika stanęła na wysokości zadania! Kwiaty były przepiękne i bardzo świeże, we wszystkim nam pomagała i podpowiadała! służyła pomocą, można na nią liczyć w każdej sytuacji, podpowie, znajdzie rozwiązanie, polecamy!!! Lepszej organizacji nie mogłam sobie wymarzyć, nie mogliśmy! 11/10!
Pozdrawiamy, Liski

Marta & Ireneusz

SANTORINI
Santorini Wedding Andromeda-35

Dzięki profesjonalizmowi i pomocy pani Angeliki udało nam się zorganizować ślub w mniej niż dwa miesiące od zaręczyn w absolutnie przepięknym miejscu :).

Polecamy wszystkim jeśli chcecie, aby poszło szybko, sprawnie i bez stresu 🙂

Małgorzata & Wiktor

SANTORINI
DSC_2176

Chcieliśmy bardzo podziękować ! Nasz ślub na Maderze był naprawdę udany i był spełnieniem naszym marzeń. Pani Angelika jak i również Pani Anke, są wspaniałymi, ciepłymi kobietami przy których wiedziałam, że wszystko uda się bez żadnych problemów, mimo tego, że do końca nie widzieliśmy czy z racji COVID-19 będziemy mogli tam dotrzeć i czy ślub się odbędzie, w rękach Pani Angeliki czułam się na prawdę dobrze, podeszła do tego tematu na prawdę bardzo profesjonalnie na każde pytanie albo moją wątpliwość zawsze miała odpowiedz i zawsze dawała rady… pomagała zawsze co lepiej a co gorzej wybrać o każdej porze pisałam to odpisywała jak naszybciej mogła. Z kolei Pani Anke jest tez na prawdę kochaną osobą ciepła i miła na miejscu pomogła nam z dokumentami które trzeba było dostarczyć do urzędu… była jeszcze taka sytuacja; dzień przed ślubem zdałam sobie sprawę ze nie zamówiłam kwiatów, bo niby po co pomyślałam ze jak przyjadę na madere to sama rozejrzę się za kwiaciarnią , wyspa kwiatów pomyślałam, ale jednak nie udało się bo zwyczajnie o tym zapomniałam , jednak nie był to najmniejszy problem dla Pani Anke która owe kwiaty przyniosła w dniu Ślubu dla nas i świadków !!! Dziękujemy bardzo serdecznie za wspaniały czas i organizacje naszego ślubu ! A dla kolejnych nowożeńców polecam serdecznie właśnie panią Angelikę jest najlepsza!

ALEKSANDRA & ŁUKASZ

MADERA
DJI_0949_Easy-Resize.com

Buongiorno! Ogromne podziękowania od Ani i Marcina Pander za najpiękniejszy ślub na świecie z najlepszą koordynatorką!
Życzymy dalszych sukcesów i dużo zdrowia w obecnych czasach 🙂 

ANIA & MARCIN

SYCYLIA
IMG_2700-2

Jeśli marzy Wam się taki ślub bardzo polecamy firmę Wesele Za Granicą! Kontakt z Andżeliką nie raz 24/7 i bardzo dobre ceny (lepsze niż w Pl) Mimo, iż firma mieści się w Warszawie wystarczyło jedno spotkanie by wszystkiego się dowiedzieć a później już tylko mailowo. Nie musieliśmy mieć nic na głowie! Coś pięknego choć raz!

Każdy niedowiercza, że nie musielibyśmy kompletnie nic załatwiać, a wyszło tak pięknie! Dziękujemy za tak wspaniałą organizację!

aneta & krzysztof

zakynthos

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco