Opinie

5/5
5/5
2020-09-25 2447

Gorąco polecam firmę Dreamy Wedding, która zorganizowała nasz wymarzony ślub na Santorini. Od pierwszego kontaktu telefonicznego, byłam pod wrażeniem Pani Angeliki, która jest bardzo ciepłym i pozytywnym człowiekiem. Ja wcześniej prowadziłam rozmowy o ślubie na Santorini z inną polską firmą, która okazała się być niekonkretna. Brak kontaktu telefonicznego i mailowego spowodował, iż postawiłam wszystko na jedną kartę albo zapomnieć o ślubie za granicą albo zmienić firmę. Wybrałam to drugie i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Angelika zajęła się profesjonalnie dosłownie wszystkim. Formalności, wybór kościoła wybór hotelu, wybór restauracji, wybór dekoracji, wybór makijażystki i fryzjerki, wybór fotografa i kamerzysty i inne.

Pani Angelika jest połączeniem dobroci i cierpliwości z wysoką kulturę osobistą i wysoką klasą. Co więcej, bez względu na święta czy dni wolne od pracy, zawsze był kontakt telefoniczny i mailowy z firmą. Czuliśmy się bezpiecznie, że wszystko idzie zgodnie z planem i tak było.

Nawet teraz, trzy miesiące od ślubu Pani Angelika prowadzi nasze rozmowy z firmą na Santorini, która nagrywała nasz ślub.
To jest firma która kieruje się dobrem klienta od samego początku do końca.

Bardzo Pani dziękujemy za zorganizowanie wymarzonego ślubu na Santorini. Pani jest BOSKA !!! Kochamy Panią.

Izabela & Eduard

-
SANTORINI
File_006

Razem z mężem chciałbym bardzo podziękować za ślub naszych marzeń! dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a przede wszystkim Pani Angelice, która okazała wiele cierpliwości, serduszka i pełnego profesjonalizmu! Wszystko wyszło idealnie! Kontakt non stop! Pani Angelika stanęła na wysokości zadania! Kwiaty były przepiękne i bardzo świeże, we wszystkim nam pomagała i podpowiadała! służyła pomocą, można na nią liczyć w każdej sytuacji, podpowie, znajdzie rozwiązanie, polecamy!!! Lepszej organizacji nie mogłam sobie wymarzyć, nie mogliśmy! 11/10!
Pozdrawiamy, Liski

Marta & Ireneusz

-
SANTORINI
Santorini Wedding Andromeda-35

Dzięki profesjonalizmowi i pomocy pani Angeliki udało nam się zorganizować ślub w mniej niż dwa miesiące od zaręczyn w absolutnie przepięknym miejscu :).

Polecamy wszystkim jeśli chcecie, aby poszło szybko, sprawnie i bez stresu 🙂

Małgorzata & Wiktor

-
SANTORINI
DJI_0949_Easy-Resize.com

Buongiorno! Ogromne podziękowania od Ani i Marcina Pander za najpiękniejszy ślub na świecie z najlepszą koordynatorką!
Życzymy dalszych sukcesów i dużo zdrowia w obecnych czasach 🙂

ANIA & MARCIN

-
SYCYLIA
64980705_358548914849472_4100914742216884224_n

Jeśli marzy Wam się taki ślub bardzo polecamy firmę Wesele Za Granicą! Kontakt z Andżeliką nie raz 24/7 i bardzo dobre ceny (lepsze niż w Pl) Mimo, iż firma mieści się w Warszawie wystarczyło jedno spotkanie by wszystkiego się dowiedzieć a później już tylko mailowo. Nie musieliśmy mieć nic na głowie! Coś pięknego choć raz!

Każdy niedowiercza, że nie musielibyśmy kompletnie nic załatwiać, a wyszło tak pięknie! Dziękujemy za tak wspaniałą organizację!

aneta & krzysztof

-
zakynthos

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco