MEKSYK

Dzięki ciepłym temperaturom i dużej ilości słońca przez cały rok, Meksyk jest idealnym miejscem na ślub o każdej porze roku. Cancun słynie z przepięknych plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystej wody. Może to stanowić idealne tło dla romantycznej ceremonii ślubnej.

Cancun oferuje szeroką gamę miejsc na ślub, od nadmorskich kurortów po luksusowe wille. Daje to swobodę wyboru miejsca, które pasuje do stylu i budżetu ślubu.

ZJAWISKOWE MIEJSCA

PLAŻA Z PALMAMI

Ceremonie możliwe są z samego rana lub późniejszym popołudniem. Można uzyskać wtedy najlepsze światło na sesję zdjęciową. Plaża zapewnia dużo prywatności i charakteryzuje ją duża ilość palm oraz małe molo, które znajduje się w okolicy plaży. 

PLAŻA W CANCUN

Dzięki licznym plażom do wyboru, można wybrać taką, która najbardziej pasuje do stylu i wizji ślubu. Niektóre plaże są bardziej odosobnione, podczas gdy inne tętnią życiem i są idealne na większe uroczystości. 

Najlepsza plaża na poranne uroczysości.

CENOTE

Cenote to odmiana lejów zapadliskowych, które powstają w wyniku zapadnięcia się wapiennej skały macierzystej, odsłaniając pod spodem czystą wodę gruntową. Cenote znajdują się na Półwyspie Jukatan w Meksyku i są uważane za jeden z unikalnych cudów natury regionu.

Cenote są często wypełnione krystalicznie czystą turkusową wodą i są domem dla szerokiej gamy flory i fauny, w tym ryb, żółwi i roślin wodnych. W starożytności Majowie uważali cenoty za święte i używali ich do celów ceremonialnych oraz jako źródła wody pitnej.

KOŚCIÓŁ

W Meksyku możemy zorganizować dla Was również ślub kościelny. Jeśli język angielski lub hiszpański nie stawi dla Was problemu, jest to idealny wybór z destynacji egzotycznych. Kościół położony jest wśród plam, tuż przy plaży i posiada malowniczą scenerię na sesję zdjęciową!

Dobór odpowiedniej lokalizacji trzeba dopasować do indywidualnych wymagań oraz wielkości ślubu, gdyż niektóre z lokalizacji są przystosowane wyłącznie pod organizacje większych eventów. Nie brakuje jednak pięknych plaż oraz restauracji, w których można zorganizować kameralne śluby. Jeśli interesuje Was własnie ta wyspa, napiszcie do nas, a chętnie doradzimy i pomożemy w znalezieniu Waszej wymarzonej lokalizacji na ślub.

WSPOMNIENIA NASZYCH PAR

Żaneta & Robert
Rajska podróż na wyspę Isla Mujeres
Zobacz
Karolina & Łukasz
Only with You
Zobacz
Patrycja & Konrad
Romantic sunrise
Zobacz

Portfolio

MAKE IT SPECIAL

Mariachi
Mayans
Patrycja & Konrad

Portfolio

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI