MADERA

Madera, czyli wyspa wiecznej wiosny, nazywana również „ogrodem Atlantyku”. Przez cały rok panują tutaj temperatury oscylujące w okolicach 20-25°C, dzięki czemu jest chętnie wybieranym kierunkiem również w miesiącach jesiennych i zimowych. Bogactwo przyrody oraz wiele klifów nadają Maderze niepowtarzalny klimat, który uczynią Wasz ślub wyjątkowym.

ZJAWISKOWE MIEJSCA

VILLA

Willa położona 10-15 min drogi od lotniska. Posiada 6 pokoi i pomieści do 12 osób. Posiada prywatny dostęp do morza. 

TARAS I

Taras widokowy hotelu położony w sercu Funchal. Sprawdzi się na kameralne ceremonie jak również i na większe przyjęcia.

TARAS II

Kameralna altanka ukryta w ogrodzie.

TARAS III

Najbardziej popularne i najchętniej wybierane miejsce na śluby na Maderze.
Piękny widok z miejsca ceremonii, pośród palm. 

PLAŻA

Piękna piaszczysta plaża na wyspie Porto Santo. Jeśli marzy Wam się ślub na plaży, jest to najlepszy wybór, gdyż na samej Maderze nie ma aż tak pięknych plaż.

ŚLUB KONKORDATOWY

Na Maderze możemy zorganizować dla Was również ślub kościelny oraz konkordatowy. Ceremonia może zostać przeprowadzona w j. angielskim lub z tłumaczeniem na j. polski.

Dobór odpowiedniej lokalizacji trzeba dopasować do indywidualnych wymagań oraz wielkości ślubu, gdyż niektóre z lokalizacji są wyłącznie przystosowane pod organizacje większych eventów. Madera posiada pięknych lokalizacji widokowych, tarasów oraz klimatycznych restauracji. . Jesli interesuje Was właśnie ta wyspa, napiszcie do nas, a chętnie doradzimy i pomożemy Wam w znalezieniu Waszej wymarzonej lokalizacji na ślub.

WSPOMNIENIA NASZYCH PAR

Portfolio

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI