DOMINIKANA

Dominikana to piękne i romantyczne miejsce, które oferuje wszystko, czego potrzeba do wymarzonego ślubu. Od oszałamiającej naturalnej scenerii po wyjątkową gościnność. Ten karaibski raj jest najlepszym wyborem dla Par, które chcą zawiązać węzeł w niezapomniany i magiczny sposób.

ZJAWISKOWE MIEJSCA

PLAŻA W PUNTA CANA

Ta plaża to to ukryty klejnot, który oferuje  autentyczne wrażenia z Dominikany.
Ze swoim oszałamiającym pięknem, spokojnymi wodami i szeregiem udogodnień jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą uciec od tłumów i powiedzieć sobie „Tak” w prawdziwie idyllicznym otoczeniu.

PLAŻA PREMIUM

Słynie z nieskazitelnie białego piasku, krystalicznie czystych turkusowych wód i wyjątkowej przyrody.

Ta zaciszna plaża oferuje spokojną i cichą okolicę, idealną dla tych, którym zależy na kameralnej ceremonii. Plaża jest porośnięta palmami, które zapewniają dużo cienia i tworzą prawdziwie tropikalną atmosferę.

Uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

PLAŻA PRZY RESTAURACJI

Idealne rozwiązanie dla Par, które po ślubie planują organizację przyjęcia dla gości. Ta lokalizacja pozwala na połączenie wszystkiego w jednym miejscu, zapewnia wiele prywatności, możliwość własnej muzyki, dzięki czemu Wy oraz Wasi goście możecie oddać się zabawie do późna, bez patrzenia na zegarek 🙂 

WYSPA SAONA

Tropikalny raj położony u południowo-wschodniego wybrzeża Dominikany. Słynie z dziewiczych plaż, krystalicznie czystej wody i bogatego życia morskiego.

Dobór odpowiedniej lokalizacji trzeba dopasować do indywidualnych wymagań oraz wielkości ślubu, gdyż niektóre z lokalizacji są przystosowane wyłącznie pod organizacje większych eventów. Nie brakuje jednak pięknych plaż oraz restauracji, w których można zorganizować kameralne śluby. Jeśli interesuje Was własnie ta wyspa, napiszcie do nas, a chętnie doradzimy i pomożemy w znalezieniu Waszej wymarzonej lokalizacji na ślub.

WSPOMNIENIA NASZYCH PAR

Portfolio

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI