Czarnogóra

ślub cywilny
ślub kościelny
ślub symboliczny
ślub konkordatowy

Taras I

Znajduje się w malowniczej miejscowości Imerovigli. Ten obszar słynie z niebieskich kopuł kaplic i żywych drzew bugenwilli. Taras może zaoferować restauracje, w których można zorganizować mniejsze i większe przyjęcia weselne. Pomieści do 40 gości.

W cenie tarasu wliczona jest altanka z tkaninami.

Po ceremonii za dodatkową opłatą możemy urządzić romantyczną kolację dla dwojga przy zachodzie słońca.

Taras II

To idealne miejsce na kameralne śluby. Znajduje się w rejonie Pyrgos i oferuje doskonały widok na kalderę. Może być idealnym wyborem dla Par bez gości, ponieważ jest bardzo mały i przytulny. Wielopoziomowa architektura doskonale nadaje się do kontynuowania sesji zdjęciowej po ceremonii, podczas gdy piękne dekoracyjne krzesła tarasu w stylu tropikalnym stały się miejscowym miejscem do zwiedzania i obowiązkowym miejscem do robienia zdjęć.

Taras III

Taras zlokalizowany jest w miejscowości Megalochori i jest nową lokalizacją na śluby cywilne i symboliczne. Na tarasie znajdują się tradycyjne cykladzkie wiatraki, a w jednym z nich znajduje się apartament dla nowożeńców.

Taras zapewnia wyjątkową prywatność, gdyż w odróżnieniu od innych, zlokalizowany jest na uboczu. Rozpościerają się z niego piękne widoki na wyspę. Na tarasie można zorganizować przyjęcie z gośćmi lub kolację dla dwojga.

Kościół

Taras posiada wspaniały widok na kalderę Santorini. Zlokalizowany jest tuż nad portem Athinios. Jest to idealne miejsce na ekskluzywne przyjęcia.

Pomieści do 120 gości, a czas wynajęcia tarasu na ceremonię to 1,5h. Taras wyróżniają kamienne detale użyte jako element dodatkowy do jego wykończenia.

FAQ

Wideo

Zobacz wideo

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w.

Portfolio

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco